اسکرام مستر حرفه ای


دوره PSM یا همان Professional Scrum Master یکی از محبوبترین و رایجترین کارگاههای آموزشی مرتبط با اسکرام است. شرکت کنندگان در این دوره با مرور بیانیه چابک (Agile Manifesto) میتوانند با مفاهیم کلی چابکی (Agility) آشنا شوند. هدف کلی این دوره در کنار معرفی چارچوب اسکرام به عنوان ابزاری کارآمد جهت مدیریت پروژه ها بصورت چابک، شرح نقش اسکرام مستر در پروژه هایی است که با استفاده از اسکرام به پیش میروند. مخاطبان این دوره عموما فعالان حوزه تولید نرم افزار هستند.
اسکرام یک متدلوژی چابک و پیشرو برای اجرای پروژه‌های پیچیده می‌باشد و از سوی سازمان‌های مطرح جهانی مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. این رویکرد در ابتدا در حوزه توسعه نرم‌افزار مورد استفاده قرار گرفت، ولی پس از گذشت زمان به اثبات رسید که آن را می‌توان در مدیریت هر پروژه پیچیده‌ای به کار بست.
اسکرام چابک متفاوت از رویکرد سنتی مدیریت پروژه است و به جای تمرکز بر برنامه‌ریزی، راهنمایی و هدایت پروژه بر تسهیل نمودن و رهبری پروژه تمرکز دارد. شرکت‌کنندگان در دوره فرا می‌گیرند که چگونه یک فرد متخصص در حوزه Scrum باشند و چگونه یک تیم، پروژه و یا سازمان را به صورت چابک توسعه دهند. Scrum Master فردی است که مسئولیت اجرای اثربخش اسکرام را در سازمان بر عهده دارد و تیم پروژه را در راستای تحقق اهدافشان رهبری می‌کند.

نیازمندیها

  • شما در یک دوره دو روزه 16 ساعته شرکت خواهید کرد.
  • توصیه می شود قبل از حضور در این دوره راهنمای فارسی اسکرام را مطالعه نمایید.
  • بعد از گذراندن این دوره شما آماده شرکت برای آزمون رسمی Scrum.org خواهید شد.
  • بعد از گذراندن این دوره، مدرک رسمی توسط Pars Agile به شما اعطا خواهد شد.

منابع

2 - 3 بهمن

کارگاه اسکرام مستر حرفه‌ای

مشهد

سرمایه گذاری دوره:

760.000

تومان

تاریخ برگزاری:

شروع:

1398-11-2 – 9:00

پایان:

1398-11-3 – 17:00

محل برگزاری:

مشهد – انتهای ابوذر غفاری 37 – پارک کوهسنگی – طبقه فوقانی چارسوق هنر

ظرفیت:

25 نفر

مهلت ثبت نام:

1398-10-27
asad-safari

استاد دوره

اسد صفری

Enterprise Agile Coach
اسد صفری، مربی تحول چابک سازمان و تیم های نرم افزاری است. برخی از مدارک حرفه ای اسد شامل CSM – PSM – PSPO – CDA Management 3.0 می باشد. از تجربیات اسد نیز می توان به ریاست دفتر تحول چابک شرکت داده ورزی سداد و همچنین مربی گری برای شرکت های مطرح نرم افزاری و اینترنتی ایران اشاره کرد. عضویت انجمن های بین المللی Agile Alliance Scrum Alliance را می توان در کارنامه حرفه ای اسد مشاهده کرد.

برگزار کننده:

pars agile

اطلاعات تماس:

09124839884
hello@parsagile.com